O nas

Warany to wyjątkowe zwierzęta. Mają 100% system immunologiczny, nie mają naturalnych wrogów, są na szczycie łańcucha pokarmowego.

Kim jesteśmy? Historia firmy Waran Flow rozpoczęła się w 2020 roku od filmowych zainteresowań dra Marka Lyszczyny – absolwenta Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi, reżysera filmów dokumentalnych „Moja misja”, współautora filmu „Tablica Pani Ani” oraz reżysera i producenta „Zapaśnika z piekła rodem” (film w produkcji). Na bazie zainteresowań (doktorat z filmoznawstwa, dwie publikacje książkowe o tematyce filmowej), wiedzy (podyplomowe studia w Szkole Głównej Handlowej) i doświadczenia (zdobytego m.in.: w obszarze produkcji telewizyjnej w firmie Golden Media Polska) powstała firma producencka, która stara się łączyć ambitną produkcję filmową (głównie kino dokumentalne) z potrzebnymi na rynku usługami z produkcji filmowej, takimi jak realizacja teledysków, koncertów, filmów korporacyjnych reklam. Tyle tylko, że chcemy, żeby były to filmy, które bez wstydu obejrzymy za 10 lat.

 

Współpracowali z nami m.in.:

Karol Chwastek, Marek Kasperek, Grzegorz Sopniewski, Mateusz Jazowski, Szymon „5cet” Padoł, Bartosz Norman, Monika Ziembińska-Wojczyk, Aneta Kuberska, Wojtek Galas, Dorota Chłanda, Bartek Kania, Natalia Jakóbiec, Kacper Maderski